Showbiz

FOTO/ Nuk qenka kaq e zonja në not, djali i thotë Arbana Osmanit “hajde të të zhys mama”

Arabana poston foto me Jonin nga pishina, ku ai i thotë, hajde të të zhys mama.
Featured image of article: FOTO/ Nuk qenka kaq e zonja në not, djali i thotë Arbana Osmanit “hajde të të zhys mama” Arbana Osmani

TIRANË- Moderatorja  e njohur Arbana Osmani ka nisur prej javësh pushimet verore, dhe siç duket nuk kanë fund për të ditët, e bukura në vende luksoze.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale teksa shfaqet bashkë me djalin e saj, Jonin, në një pishinë buzë detit të dy të përqafuar e duke qeshur.

Krahas fotos Arabana shkruan: “Hajde të të zhys mama”, ku lë të kuptohohet se djali i drejtohet kështu mamit kur bëhet fjalë për notin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pas pushuimeve luksoze në Turqi, ku ishin dhe prindërit e saj, dhe pushime në Marok me partnerin e saj, Eduard Grishaj, sic duket po pushon edhe në plazhet shqiptare. Edhe pse në këtë foto nuk tregon se në cilin qytet bregdetar është.

A.C/Dosja.al

Shto Koment