Aktualitet

FOTO/ Nuk ndez, makina ‘lë në baltë’ policinë e Kukësit, u fiket në mes të rrugës

Automjeti i policisë rrugore është fikur në mes të rrugës dhe nuk ndizet më.
Featured image of article: FOTO/ Nuk ndez, makina ‘lë në baltë’ policinë e Kukësit, u fiket në mes të rrugës Makina e policisë

TIRANË– Një automjet i policisë rrugore është fikur në mes të rrugës.

Sicc shihet edhe nga fotoja e siguruar nga Dosja.al, automjeti i cili është prodhim i vitit ’98, i llojit “Wolkswagen bora”, ka lënë në mes të rrugës efektivët e rrugores.

Makina e policisë

Fotoja është shkrepur në qytetin e Kukësit. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nuk dihet nëse makina është fikur për shkak të ndonjë defekti apo i ka mbaruar karburanti. 

(f.m/dosja.al)

Shto Koment