Sport

FOTO/Nuk është futbolli, Lorik Cana dhe vajza e vogël tregojnë pasionin për…

Loriku ka ndarë foton më të ëmbël me të bijën,Enkeleida që tashmë është rritur sa të bëjë “tifo”, por jo për ndeshjet e futbollit
Featured image of article: FOTO/Nuk është futbolli, Lorik Cana dhe vajza e vogël tregojnë pasionin për… Lorik Cana

ITALI-Në janar të këtij viti, ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, u bë baba për herë të dytë.Partnerja e tij italiane, Monica, solli në jetë fëmijën e dytë të çiftit, një vogëlushe që e pagëzuan me emrin Enkeleida.Të rralla janë rastet kur të voglën e kemi parë në rrjete sociale, pasi dyshja preferon ta mbajë larg syve të publikut.

Mirëpo, sot Loriku ka ndarë foton më të ëmbël me të bijën,Enkeleida që tashmë është rritur sa të bëjë “tifo”, por jo për ndeshjet e futbollit.Në pozën e publikuar disa minuta më parë, ish-kapiteni shfaqet duke parë me të voglën garat e Formula 3, ndërsa i ka ngritur asaj duart lart.

 

View this post on Instagram

 

Go Go @lirim.zendeli ❤️ !!! 🇦🇱 🇩🇪 @fiaf3 @trident_team

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Lorik Cana (@lorikcana) on

Megjithëse nuk e ka treguar portretin e saj, dallojmë që Enkeleida është një bebushe bjonde që me siguri s’i ka lënë gjë mamasë së saj.

E.Ç (Dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment