Virale

FOTO/ “Një natë me këtë vajzën”, giveaway i pazakontë në Shqipëri, “rregullat”: Janë dhe dy pjeshka të tjera të përfshira në paketë

Giveaway i pazakontë në Shqipëri. Duke ndjekur disa rregulla në Instagram, mund të përfitosh një natë falas nën shoqërinë e tre vajzave.
Featured image of article: FOTO/ “Një natë me këtë vajzën”, giveaway i pazakontë në Shqipëri, “rregullat”: Janë dhe dy pjeshka të tjera të përfshira në paketë Fotoja që po bën xhiron në rrjet

Tiranë- “Giveaway” është një metodë marketingu që po përdoret edhe në Shqipëri. Së fundmi në rrjetin social Instagram po qarkullon një “ofertë”, e cila është shpërdarë nga një ri i quajtur, Eduart Koboci. Për këtë janë vendosur edhe rregullat, të cilat janë, duhet t’i bësh tag 5 shokëve, që të kenë follow të riun dhe komenti që  merr më shumë liket shpallet fitues. Ky i fundit do të kalojë natën me një vajzë. Po kështu thuhet që do të jenë të përfshira në paketë edhe dy vajza të tjera. Gjithçka do të jetë falas.

“REGULLAT : Tag 5 Shok Qe Duhet Te Me Ken Follow Mu ❌❌❌ Komenti Qe Mer Me Shum Like Shpallet Fitues i Nje Nate Me Kete Vajzen Ose Nje Tjeter Do Jen 2 Vajza Perfshir Pagesen e Ambientit Ku Do Kalojn Naten ❌❌❌ Loja Mbaron Ne Daten 21/05/2020 Ne Oren 00:00 ❌❌❌ “Mos Komentoni Ofendime Per Akend Ne Komente Se Sduam Te Shtojm Numrin e Vajzave Duke Fut Motrat e Atyre Qe Ofendojn Ne Komente Npjesmarje”  Rrespekte Fitoft Me i Miri !✌ “NUK PRANOHEN IG FAKE” ***FITORJA MERET VETEM NE TIRAN**”. “, thuhet “oferë”.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al 

Shto Koment