Showbiz

FOTO/  Një muaj pas linjdes, Emma Roberts poston foton e parë krah djalit dhe zbulon emrin e tij

Emma Roberts ka zbuluar së fundmi imazhin e parë me të voglin ndërsa ka zbuluar dhe emrin e tij.
Featured image of article: FOTO/  Një muaj pas linjdes, Emma Roberts poston foton e parë krah djalit dhe zbulon emrin e tij Emma Roberts

SHBA– Aktorja Emma Roberts ka zbuluar së fundmi imazhin e parë me të voglin ndërsa ka zbuluar dhe emrin e tij.

Faleminderit 2020 që bëre një gjë të mirë. Drita jonë, Rhodes Robert Hedlund”, ka shkruar ajo përkrah fotos, në të cilën sgfaqet si gjithmonë e veshur me një fustan ngjyrë portokalli.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Emma Roberts (@emmaroberts)

Aktorja e njohur mirëpriti fëmijën e saj të parë me partnerin Garret Hedlund në fund të vitit që lamë pas. Ajo është shprehur dhe më parë se ndihet e lumtur me faktin se është në pritje të një djali. “Jam përpjekur të mos blej shumë gjëra edhe pse më pëlqen të bëj pazar. E vetmja gjë që mund të them është falë zotit që nuk kam një vajzë sepse thjesht do isha çmendur me aq shumë veshje“, tha aktorja.

(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment