Jete & Stil

(FOTO) “Një ci*cë e shfryrë”, ndjekësit kapen keq me Lori Hoxhën: T’u ka zhduk dora

Lori Hoxha është gjykuar gjithmonë për mënyrën e të veshurit, për vendet që frekuenton, si dhe fotot që poston herë pas herë në rrjetet sociale.
Featured image of article: (FOTO) “Një ci*cë e shfryrë”, ndjekësit kapen keq me Lori Hoxhën: T’u ka zhduk dora Lori Hoxha

TIRANË- Lori Hoxha është një nga blogeret më të njohura në Shqipëri. Ajo është gjykuar gjithmonë për mënyrën e të veshurit, për vendet që frekuenton, si dhe fotot që poston herë pas herë në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instagram, por ajo që bie në sy është komenti i një ndjekësi, i cili shkruan: “Një ci*cë e fryrë, një e shfryrë, dora t’u ka zhduk”.

Foto e postuar nga Lori Hoxha

(a.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment