Politike

FOTOT: PS mbledh Kongresin, Linda Rama ulet mes bashkëshortit dhe Gramoz Ruçit, Vangjush Dako menefregist, rri në telefon

Ish-kryebashkiaku i Durrësit është parë që të qëndrojë në telefon duke komunikuar me dikë dhe duke mos ia vënë veshin shumë se ç’po flitej në foltore.
Featured image of article: FOTOT: PS mbledh Kongresin, Linda Rama ulet mes bashkëshortit dhe Gramoz Ruçit, Vangjush Dako menefregist, rri në telefon Foto nga Kongresi i PS

TIRANË– Partia Socialiste po zhvillon ditën e parë të Kongresit në Pallatin e Koncerteve. Teksa zonjat e PS-së mbajnë fjalën e tyre në foltore, salla i dëgjon me vëmendje.  Përveç Vangjush Dakos…

Ish-kryebashkiaku i Durrësit është parë që të qëndrojë në telefon duke komunikuar me dikë dhe duke mos ia vënë veshin shumë se ç’po flitej në foltore.

I vëmendshëm është kryeministri Edi Rama, i cili ka në anën e tij të majtë, kreun e grupit parlamentar Taulant Ballën, ndërsa në të djathtën e tij, bashkëshorten Linda.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më pas radha vijon me kryeparlamentarin Gramoz Ruçi, ish-ministren e Mbrojtjes Mimi Kodheli e me Elisa Spiropalin.

vijon…

(k.m.dosja.al)

Shto Koment