Showbiz

FOTO nga eventi madhështor i VMA-s 2021! Yjet e muzikës të kuruar deri në detaje por shpërfillin plotësisht masat anti-COVID

Lil Nas X, Justin Bieber dhe Olivia Rodrigo ishin ndër fituesit e çmimeve kryesore duke rrëmbyer mbrëmjen. VMAs 2021 u hap nga Madonna me një prezantim surprizë për 40 vjetorin e MTV.

SHBA– Dje janë mbajtur mbrëmjen e djeshme çmimet MTV VMA-s, me performancat e disa nga yjeve më të mëdhenj të muzikës. Lil Nas X, Justin Bieber dhe Olivia Rodrigo ishin ndër fituesit e çmimeve kryesore duke rrëmbyer mbrëmjen. VMAs 2021 u hap nga Madonna me një prezantim surprizë për 40 vjetorin e MTV.

Yjet nuk shkëlqyen vetëm në skenë, por edhe në tapetin e kuq, ku tërhoqën vëmendjen e publikut e paparacëve me veshjet e look-un e tyre.

Ndryshe nga eventet e tjera të mbajtura gjatë periudhës së pandemisë, është vënë re që në VMA masat e mbrojtjes anti-covid nuk janë respektuar, duke u shpërfilur plotësisht.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: VMAs 2021: Olivia Rodrigo dhe Lil Nas X triumfatorët e mbrëmjes, si u ndanë çmimet (LISTA E PLOTË)

(i.d.Dosja.al)

Etiketa:
internal_server_error <![CDATA[WordPress &rsaquo; Error]]> 500