Showbiz

FOTO/ “Ne dy shoqet vishemi njësoj”, Elia Zaharia poston foton e ëmbël me Princeshën Geraldinë

Aktorja ka publikuar në rrjete sociale një fotografi ku duket se mban në krahë princeshë Geraldinën e vogël.
Featured image of article: FOTO/ “Ne dy shoqet vishemi njësoj”, Elia Zaharia poston foton e ëmbël me Princeshën Geraldinë Familja Zogu

TIRANË –Princeshë Elia Zaharia Zogu ka uruar një javë të bukur e të mbarë për të gjithë, me një foto shumë speciale.

Aktorja ka publikuar në rrjete sociale një fotografi ku duket se mban në krahë princeshë Geraldinën e vogël.

Elia shihet se ka veshur një bluzë të njejtë me kostumin e vajzës, ndërsa krahas fotos shkruan:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Javë sa më e bukur nga ne të dy shoqet që vishemi njësoj

Elia Zaharia me vajzen

Princ Leka dhe Elia Zahariau bënë prindër për herë të parë në tetor të vitit te kaluar. Ata zgjodhën ta pagëzonin me emrin Geraldinë, duke trashëguar emrin e Mbretëreshës.

(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment