Showbiz

FOTO/Motrat Vjollca ‘një sozi’ e motrave Kardashian

Motrat Vjollca janë padyshim në qendër të vëmendjes sa herë që postojnë në rrjete sociale. Ditën e djeshme ata kanë publikuar foto dhe video nga ditëlindja e mamasë së tyre dhe të gjitha duken të kuruara në detaj, por a ju ka shkuar ndonjëherë në mendje ngjashmëria e madhe që ato kanë me motrat Kardashian?!
Featured image of article: FOTO/Motrat Vjollca ‘një sozi’ e motrave Kardashian Motrat Vjollca bashkë me nënën e tyre.

Jo vetëm motrat por mund të bëjmë një krahasim të të gjitha femrave Kardashian dhe femrave Vjollca. Mund të themi me plot gojën se Vjollcat janë një sinonim i familjes Kardashian. Fotot e hedhura nga Marina na sollën ndërmend t’i bënim një krahasim dhe është e qartë. Bukuria që ato kanë, jeta e luksit që ato bëjnë, duken njësoj.

Motrat Vjollca VS Motrat Kardashian.

Madje shpesh herë motrat Vjollca i kemi parë të komentojnë në profilin e motrave Kardashian dhe Jenner ku Luana ka etiketuar motrën e saj të madhe Lirën në të cilën ka shkruar: “Motra e madhe dhe motra e vogël”,-duke treguar në këtë mënyrë se ato janë shumë të ngjashme.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kjo na bën të mendojmë që edhe vetë motrat Vjollca e kanë menduar se janë një ‘sozi’ e motrave Kardashian.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment