Sport

FOTO/Modelja çmendet pas Maradonës, pozon me foton e agjentinasit dhe bën deklaratën e fortë: Dua t’ju…

Mesina është një fanse e madhe e Napolit dhe ka zgjedhur të pozojë afër murales së ikonës argjentinase në Napoli
Featured image of article: FOTO/Modelja çmendet pas Maradonës, pozon me foton e agjentinasit dhe bën deklaratën e fortë: Dua t’ju… Floriana Mesina
Përditësuar:

NAPOLI-Të gjithë e njohin Diego Armando Maradonën dhe të gjithë do dëshironin ta takonin të paktën një herë në jetë. Këtë gjë e kërkon edhe bukuroshja italiane e futbollit Floriana Mesina.

Italo-Kolumbiania i ka lënë të gjithë gojë hapur me një foto me një mbishkrim admirimi për legjendën argjentinase. Mesina është një fanse e madhe e Napolit dhe ka zgjedhur të pozojë afër murales së ikonës argjentinase në Napoli.

Floriana Messina

“Maradona është Zoti, është futbolli! Askush sikur ti, gjithmonë me ne. Kam një ëndërr të të takoj”,shkruan bukuroshja italiane duke marrë vëmendjen e të gjithëve.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E.Ç (Dosja.al)

 

Shto Koment