Showbiz

FOTO/ Mikesha edhe pas largimit nga PD-ja, Mëhilli e kalon ditën me Topallin: Ne dhe lulet

Në një status në rrjetet sociale, ka qenë vetë Mëhilli, ajo që ka publikuar një foto ku shihet krah Topallit, në një ambient me shumë lule.
Featured image of article: FOTO/ Mikesha edhe pas largimit nga PD-ja, Mëhilli e kalon ditën me Topallin: Ne dhe lulet Jozefina Topalli dhe Erla Mëhilli

TIRANË– Ish-zëdhënësja e selisë blu, në kohën e Sali Berishës ka zgjedhur të kalojë ditën e sotme krah ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli.

Në një status në rrjetet sociale, ka qenë vetë Mëhilli, ajo që ka publikuar një foto ku shihet krah Topallit, në një ambient me shumë lule.

“Ne dhe lulet,”– shkruan Mëhilli krah fotos.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Erla MëhilliT

Topalli e Mëhilli janë shfaqur shumë herë bashkë në rrjetet sociale, duke treguar që vazhdojnë ta ruajnë marrëdhënien miqësore, edhe pas largimit nga Partia Demokratike.

(f.m/dosja.al)

 

Shto Koment