Aktualitet

FOTO/ Mes diellit dhe detit, momente të nxehta nga “shkuma party” në jug të Shqipërisë

Dhjetëra foto të nxehta janë publikuar sëfundmi nga “Tilllate.al”, duke pasqyruar kështu një pjesë të asaj çfarë ndodh çdo ditë në jug të Shqipërisë.

SARANDË- Teksa mijëra trusitë vendas dhe të huaj kanë udhëtuar drejt jugut për të shijuar pushimet verore, mes plazhit, rërës, dhe rrezeve të nxehta të diellit pothuasje çdo ditë “shkuma party”, është bërë tradicionale për këtë vend super të frekuentuar.

Pamje dhe poza mjaftë të nxehta, shikoni çfarë ndodh në jug të Shqipërisë kur të rinjtë argëtohen në “shkuma party”.

A.C/Dosja.al

Shto Koment