Aktualitet

FOTO/ “Meritoje me jetu”, mikesha e biznesmenit që u gjet i vdekur në Farkë bën dedikimin prekës: Nuk më besohet që s’jeton më

Shabani shkruan se njihet me Eugert Lazajn, që kur ai ishte 18 vjeç dhe nuk i besohet që ai nuk jeton më.
Featured image of article: FOTO/ “Meritoje me jetu”, mikesha e biznesmenit që u gjet i vdekur në Farkë bën dedikimin prekës: Nuk më besohet që s’jeton më Dajana Shabani dhe Eugert Lazaj
Përditësuar:

TIRANË- Moderatorja Dajana Shabani në një postim në mediat sociale tregon se ka pasur miqësi me biznesmenin që u gjet i vdekur sot në banesën e tij në Farkë. Shabani shkruan se njihet me Eugert Lazajn pronarin e “Adorions Palace”, që kur ai ishte 18 vjeç dhe nuk i besohet që ai nuk jeton më.

Në reagimin e saj moderatorja shprehet se ai meritonte të jetontë dhe ishte miku i saj i ditëve të vështira. “Nuk më bësohet që ti nuk jeton më! Të njoh që 18 vjeç, dhe ti meritoje me jetu!!! Qofshë i parajsës miku i ditëve të vështira!!!”, shkruan Shabani, teksa ka ndarë me ndjekësit dhe një foto të viktimës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Shabanit

Eugert Lazaj u gjet i vdekur mëngjesin e sotëm në shtëpinë e tij brenda një kompleksi shumë të njohur vilash në zonën e Farkës.  Ndërkohë nuk është ende e paqartë nëse biznesmeni është vrarë apo është vetëvrarë. Dosja.al ka kërkuar informacion zyrtar nga Policia e Shtetit, por ende nuk ka një reagim për të sqaruar më tej rrethanat e ngjarjes.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment