Showbiz

FOTO/ Më zyrtare se kaq s’bëhet, Eros Grezda konfirmon se është kokë e këmbë brenda me Oriola Marashin dhe “rrjetit” i pëlqen kjo…

Çifti është më i  komentuari në rrjetet sociale, ku ngurojnë t'i shprehin dashurinë njëri-tjetrit. Së fundmi, Eros ka zgjedhur të surprizojë të gjithë, pasi në profilin e tij në Instagram ka vendosur një foto me Oriolën.
Featured image of article: FOTO/ Më zyrtare se kaq s’bëhet, Eros Grezda konfirmon se është kokë e këmbë brenda me Oriola Marashin dhe “rrjetit” i pëlqen kjo… Eros Grezda dhe Oriola Marashi

 TIRANË -Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë kryefjala e mediave rozë për historin e tyre të dashurisë.

Çifti është më i  komentuari në rrjetet sociale, ku ngurojnë t’i shprehin dashurinë njëri-tjetrit. Së fundmi, Eros ka zgjedhur të surprizojë të gjithë, pasi në profilin e tij në Instagram ka vendosur një foto me Oriolën.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dyshja shfaqet në momente romantike me njëri-tjetrin në ashensor, teksa Eros i dhuron një puthje në buzë. Ndërsa Oriola kujdeset ta kap këtë moment me foto.

Eros Grezda dhe Oriola Marashi

Modelja dhe futbollisti prej muajsh janë në një lidhje dhe me këtë veprim të sportisit gjërat duket se janë zyrtare.

(d.k/dosja.al)

Shto Koment