Aktualitet

FOTO/ Me xhakuzi, dhomë gjumi, dhe ndenjieje, njihuni me modelin e jahtit të braktisur në Shëngjin, Catamaran kushton 500 mijë euro

Cataraman, është modeli i jahtit, dhe njihet si një nga brendet më të shtrenjta për prodhimin e mjeteve lundruese
Featured image of article: FOTO/ Me xhakuzi, dhomë gjumi, dhe ndenjieje, njihuni me modelin e jahtit të braktisur në Shëngjin, Catamaran kushton 500 mijë euro Jahti braktisur

500 mijë euro vlera minimale, me xhakuzi, dhomë gjumi, dhomë ndenjieje, hapësirë, dhe arredim i minutës së fundit.

Jahti i gjetur i braktisur në Durrës, dhe i ankoruar tanimë në Shëngjin, është fjala e fundit e luksit për ata që janë të apasionuar pas lundrimit në det të hapur.

Cataraman, është modeli i jahtit, dhe njihet si një nga brendet më të shtrenjta për prodhimin e mjeteve lundruese. Jahti, 13 metra i gjatë, është një “shtëpi” e dytë për pasagjerët e tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Për më shumë ndiqni fotot:

Pasditen e djeshme, një jaht luksoz u gjet në afërsi të portit të Durrësit nga një peshkarexhë, e cila më pas e rimorkoi deri në Shëngjin. Brenda jahtit u gjetën 2 pasaporta turke, të cilat iu përkasin pronarëve.

(F.g/dosja.al)

Shto Koment