Showbiz

FOTO/ Me taka të larta dhe në superformë, zëdhënësja e Berishës shtrëngon duart me Fullanin, takimi i ngrohtë në rrugët e Tiranës

Mhilli ka pasur një takim mjaft të ngrohtë me ish-guvernatorin e Bankës së Shqipërisë.
Featured image of article: FOTO/ Me taka të larta dhe në superformë, zëdhënësja e Berishës shtrëngon duart me Fullanin, takimi i ngrohtë në rrugët e Tiranës Ardian Fullani dhe Erla Mhilli

TIRANË– Zëdhënësja e ish-kryeministri Sali Berisha ka pasur një takim me ish-guvernatorin e Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullanin.

Në fotot e publikuara nga Panorama, Mhilli shihet teksa shtrëngon duart në takimin e ngrohtë me Fullanin.

Dyshja janë fotografuar në rrugët e Tiranës, teksa ia vlen të theksojmë se në sy bie hijeshia e zëdhënëses së Berishës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Me linja perfekte, e veshur me taka të larta dhe krejtësisht me të zeza, Erla ia ka dalë mbanë të ruajë format e saj edhe pas dy shtatzënive.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment