Showbiz

Foto/ Më këmbën e ngritur, Armina Mevlani flet për forcën e saj si grua dhe arritjet: S’besonin se do ia dilja

E ulur brenda një makine, me njërën këmbë të ngritur dhe e veshur me një fustan të zi me rrjetë, Armina, shkruan se gruaja ka gjithmonë forcë për të ecur përpara.
Featured image of article: Foto/ Më këmbën e ngritur, Armina Mevlani flet për forcën e saj si grua dhe arritjet: S’besonin se do ia dilja Armina Mevlani

TIRANË– Blogerja Armina Mevlani ka publikuar së fundmi një foto kur tregon se ka pasur njerëz mosbesues për faktin se ajo një ditë do t’ja dilte mbanë.

E ulur brenda një makine, me njërën këmbë të ngritur dhe e veshur me një fustan të zi me rrjetë, Armina, shkruan se gruaja ka gjithmonë forcë për të ecur përpara.

Veprimi më i fortë për një grua është që ajo të dojë vetën e saj, të besojë dhe të shkëlqejë kundrejt të gjithë atyre që besuan se ajo s’do t’ja dilte mbanë,”- shkruan blogerja, e njohur për publikun edhe si nusja e ish-kryeministrit Sali Berisha, pasi është e fejuar me djalin e tij Shkëlzenin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Armina merret edhe me biznes dhe nuk i kursen postimet në rrjetet sociale.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment