Bota

ME VIDEO/ Foto me fustan të bardhë mbi motorr uji, gjithçka shkon keq, nuses i ndodh e papritura

Nusja Aili Reierson, nga Puyallup, Uashington, u ngjit në pjesën e prapme të një motori uji në bregun e Cancunit, Meksikë, për të realizuar foto me fustan nusërie kur valët e tërhoqën në oqean.
Featured image of article: ME VIDEO/ Foto me fustan të bardhë mbi motorr uji, gjithçka shkon keq, nuses i ndodh e papritura Nusja bie në Oqean
Përditësuar:

Një nuse shumë e bukur kishte vendosur që fotot me fustan nusërie t’i realizonte mbi një motorr uji, por i ka ndodhur e papritura kur po pozonte për fotografin dallgët e kanë tërhequr në oqean.

Ky ka qenë një moment plotë humor dhe nusja e ka kaluar me sportivitet.

Nusja Aili Reierson, nga Puyallup, Uashington, u ngjit në pjesën e prapme të një motori uji në bregun e Cancunit, Meksikë, kur valët e tërhoqën në oqean.

Aili, u hodh nga pjesa e prapme e motorit të ujit dhe u zhyt plotësisht në ujë. Ndërsa ajo tërhiqej nga valët e përplasjes, mbante ende në dorë buqetën e saj rozë, drejtuesi i motorit të ujit dhe një burrë tjetër nxituan që ta ndihmojnë.

Aili kthehet përsëri në breg dhe thotë: ‘Unë jam mirë, por këto qerpikë duhet të hiqen‘, ndërsa i dorëzon ato tek një i pranishëm.

(D.K/Dosja.al)

Shto Koment