Showbiz

FOTO/ Më e dashuruar se kurrë me 21-vjeçarin, aktorja Adriana Matoshi i bën dedikim të ëmbël futbollistit

Aktorja ka ndarë një foto me 21-vjeçarin i cili është vënë në qendër të komenteve diskriminuese për faktin se është me ngjyrë.
Featured image of article: FOTO/ Më e dashuruar se kurrë me 21-vjeçarin, aktorja Adriana Matoshi i bën dedikim të ëmbël futbollistit Adriana Matoshi dhe Keith Groeneveld

KOSOVË– U desh zyrtarizimi që lidhja e tyre të merrte bujë! Bëhet fjalë për aktoren nga Kosova, Adriana Matoshi dhe futbollistin Keith Groeneveld.

Aktorja ka ndarë një foto me 21-vjeçarin i cili është vënë në qendër të komenteve diskriminuese për faktin se është me ngjyrë.

Por Matoshi vazhdon të jetë e lumtur. Në një postim të disa orëve më parë, çifti pozon i lumtur, ndërsa ajo shkruan: Të jemi bashkë është një vend i paqtë ku dua të jem.

Postimi i plotë:

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by Adriana Matoshi (@adrianamatoshi)

(F.g/dosja.al)

Shto Koment