Politike

FOTO/ Me dy gishtat lart, presidenti Ilir Meta ‘provokon’ nga Lezha: Në Besëlidhjen e Skënderbeut, të dielë të mbarë!

Meta pozon në foto me dy gishta lart dhe krahas fotos uron një të diel të mbarë për të gjithë
Featured image of article: FOTO/ Me dy gishtat lart, presidenti Ilir Meta ‘provokon’ nga Lezha: Në Besëlidhjen e Skënderbeut, të dielë të mbarë! Ilir Meta ne Lezhe

LEZHE- Presidenti Ilir Meta e ka nisur të dielën nga Lezha. Dje, kreu i shtetit ishte në Dibër ku mori pjesë në një ceremoni për 110-vjetorin e Kongresit të Dibrës, ndërsa sot radhën e ka Lezha.

Meta pozon në foto me dy gishta lart dhe krahas fotos shkruan: Nga Dibra e Kastriotëve, në Lezhën e Besëlidhjes së Skënderbeut. Mirëmëngjes dhe të diel të mbarë për të gjithë!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.g/dosja.al)

 

Shto Koment