Aktualitet

FOTO: Mbeti vetëm shenja në mur…brenda restorantit ku u vra shqiptari Ilir Zelka, pasojat që la pas plumbi

Në mur ka mbetur shenja e plumbit të lëshuar nga snajperi, që më herët përshkoi trupin e Ilir Zelkës. 
Featured image of article: FOTO: Mbeti vetëm shenja në mur…brenda restorantit ku u vra shqiptari Ilir Zelka, pasojat që la pas plumbi Shenja në mur

BRAZIL– Fotoja e mëposhtme është siguruar nga brenda lokalit ku u vra shqiptari ditën e djeshme në Sao Paolo. Në mur ka mbetur shenja e plumbit të lëshuar nga snajperi, që më herët përshkoi trupin e Ilir Zelkës. 

Shenja në mur

47-vjeçari Ilir Zelka është qëlluar me snajper teksa po hante mëngjes në një restorant në një prej zonave më të shtrenjta të Brazilit. Ai është vrarë me snajper nga një i ri, që e ka qëlluar dhe më pas ka braktisur mjetin e tip motoçlikletë. Nuk dihen ende detajet se përse është vrarë shqiptari, i cili nuk është i njohur në vendin tonë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m./dosja.al)

Shto Koment