Sport

FOTO/Luca Zidane godet në shenjë, djali i Zidane fillon aventurën me ish-partneren e lojtarit të Real Madrid

Të dy po kalojnë pushimet në Ibiza me 27 vjeçaren që poston herë pas here foto në profilin e saj në Instagram
Featured image of article: FOTO/Luca Zidane godet në shenjë, djali i Zidane fillon aventurën me ish-partneren e lojtarit të Real Madrid Luca Zidane dhe Marina Muntaner

SPANJË-Luca Zidane si duket ka goditur në shenjë. Edhe pse roli i tij është portier, në jetën personale djali i Zinedine Zidane duket se po kalon momente të bukura jashtë futbollit. Kartoni i 22-vjeçarit është në pronësinë e Real Madrid, por klubi spanjoll e ka huazuar portierin te Racing Santander.

 

 

View this post on Instagram

 

Enjoy🤍☀️🌊.

A post shared by Luca Zidane (@luca) on

Luca ka gjetur një partnere të re dhe po shoqërohet me modelen Marina Muntaner. Të dy po kalojnë pushimet në Ibiza me 27 vjeçaren që poston herë pas here foto në profilin e saj në Instagram. Kjo e fundit ka qenë edhe Miss Spanja në vitin 2004. Marina është ish-e dashura e lojtarit të Real Madridit, Marko Asensio.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

View this post on Instagram

 

✨✨✨

A post shared by MARINA MB. (@marinamb.23) on

 

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment