Showbiz

FOTO/ Luana nga pushimet luksoze e quan veten llasticë, Marina ndihet e shkretë

Luana Vjollca po shijon pushimet në Monaco e në një foto të publikuar në rrjetet sociale shkruan për veten llasticë, ndërkohë nuk mungon komenti i së motrës, Marinës, ku e quan veten të shkretë.
Featured image of article: FOTO/ Luana nga pushimet luksoze e quan veten llasticë, Marina ndihet e shkretë Marina dhe Luana Vjollca

MONACO- Moderatorja e njohur Luana Vjollca para pak orësh ka postuar një foto në rrjete sociale teksa shfaqet e bikini rozë e ulur në një shezlong duke ngrënë një patate e në dorën tjetër ka një hamburger.

Krahas fotos Luana shkruan: “Llastica” , e tëksa vihet re edhe lokacioni që tregon se moderatorja është me pushime në Monako .

Por në këët foto provokuese të Luanës vihet re edhe komenti i motrës së së saj Marina Vjollcës e cila i shkruan: “ Vuaj ketu une e shkreta😩 block e ke❌”,  komenti i Marinës ky që siç duket nënkupton që moderatorja ndoshta po punon për një projekt të ri. Ose është vetëm një shaka e bërë mes motrash , pasi edhe Marina deri ëm tani po shijonte pushimet me Getoarin në Barbuda.  Gjithsesi kjo mbetet për tu parë derisa ajo të bëjë personanilsht një deklaratë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë nuk kanë mungurar edhe komentet e tjera pozitive për Luanën, ku e urojnë për të gjitha këngët që ajo ka publikuar.

(A.C/Dosja.al)

Shto Koment