Rajoni

FOTO-LAJM/ Thaçi ngre dolli, nga Clinton te Haradinaj, si e mbajnë gotën e verës liderët

 • ‘Ishte i ri dhe me armë’, Bill Clinton tregon takimin e parë me presidentin Thaçi
 • Mënyra të ndryshme kanë liderët si Hashim Thaçi, Ramush Haradinaj apo e Bill Clinton në mbajtjen e gotës së verës.
  Featured image of article: FOTO-LAJM/ Thaçi ngre dolli, nga Clinton te Haradinaj, si e mbajnë gotën e verës liderët Hashim Thaçi, Ramush Haradinaj. Bill Clinton duke pirë verë

  Kosovë- Një ditë më parë në Kosovë, në sajë të 20 vjetorit të bombardimeve të NATO-s ishte i pranishëm edhe Bill Clinton, ish-presidenti amerikan. Bill Clinton u prit me nderime të mëdha, i cili mori edhe titullin “Urdhir i Lirirë” nga  presidenti Hashim Thaçi.

  Por pas ceremonive nuk ka munguar edhe një drekë mes krerëve të shtetit me Bill Clinton. Ramush Haradinaj, Hashim Thaçi, Atifete Jahjaga dhe shumë personalitete të rëndësishme kanë drekuar bashkë.

  Por çfarë vemë re te kjo drekë? 

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  Bil Clinton, Ramush Haradinaj, Hashim Thaçi, Atifete Jahjaga dhe personazhet e tjerë kanë mbajtur në mënyra të ndryshe gotën e verës. Disa e kanë kapur te froni, disa tek pjesa sipër. Në këtë foto mesa duket Thaçi po ngre një dolli.

  J.V/Dosja.al

   

  Shto Koment