Aktualitet

FOTO-LAJM/ S’ndalet propaganda e qeverisë, edhe bebet i nxjerrin pa gdhirë për të votuar

Ende pa shkuar ora 8 e mëngjesit, sikurse shihni dhe nga kjo foto, kjo familje me fëmijët e vegjël i është drejtuar kutisë së votimit .
Featured image of article: FOTO-LAJM/ S’ndalet propaganda e qeverisë, edhe bebet i nxjerrin pa gdhirë për të votuar Bebja në votime

TIRANE- Nga ora 7 e mëngjesit ka nisur procesi i votimit për pushtetin lokal në të gjithë vendin. Duket se dita e zgjedhjeve është kthyer në një tmerr edhe për foshnjat, që janë të detyruar të bëhen pjesë e votimeve.

Ende pa shkuar ora 8 e mëngjesit, sikurse shihni dhe nga kjo foto, kjo familje me fëmijët e vegjël i është drejtuar kutisë së votimit . Por, një rast i veçantë është shënuar në kryeqytet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Gjyshja me beben

Një gjyshe shihet teksa pret t’i vijë i shoqi, i cili po voton, për ta ndërruar mbajtjen e mbesës që të votojë dhe ajo. Pamja nuk kërkon shumë koment.

(F.g/dosja.al)

Shto Koment