Virale

FOTO-LAJM/ Protesta e 8 Korrikut, nisin memet pikante në rrjet

Na ndajnë dhe dy ditë nga protsta e 8 Korrikut, ndërsa në rrjet janë postuar pafund meme të krijuara me fotot e politikanëve.
Featured image of article: FOTO-LAJM/ Protesta e 8 Korrikut, nisin memet pikante në rrjet Memet në rrjet
Përditësuar:

Në një kohë që përfaqësuesit e opozitës jashtë kuvendit njoftuar për protestën e 8 Korrikut, në rrjetet sociale protesta që pretendohet të mbahet të hënën është ironizuar përmes memeve.

Mos humbisni disa nga memet më pikante: “Basha këtë herë është DJ dhe fton të gjithë të mblidhen në Bulevardin: Dasmorët e Kombit.”, është njëra nga memet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.C.Dosja.al)

Shto Koment