Politike

Foto-lajm/ Nga pankartat tek maskat kundra-gaz, Berisha i veçuar, Basha i qeshur. Ja ç’po ndodh në protestën e opozitës para Parlamentit

Dhe si në çdo protestë tjetër edhe tek kjo protestë ka patur momente pikantet. Ish-kryeministri Sali Berisha është shfaqur i vetëm në protestë, ndërkohë që kryetari i PD, Lulzim Basha nuk e ka hequr buzëqeshjen nga fytyra.

TIRANË- Opozita vijon me protestën para parlamentin, ndërkohë që rreth 1200 forca policore janë angazhuar për të garantuar rendin dhe sigurinë e qytetarëve.(Lexo ketu)

Dhe si në çdo protestë tjetër edhe tek kjo protestë ka patur momente pikantet. Ish-kryeministri Sali Berisha është shfaqur i vetëm në protestë, ndërkohë që kryetari i PD, Lulzim Basha nuk e ka hequr buzëqeshjen nga fytyra.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nga pankartat “Rama ik”, tek maskat e improvizuara kundra gaz këto janë disa nga momentet më interesante.

Shto Koment