Politike

Foto-Lajm/ “Na duhet një opozitë”, Rudina Hajdari, vajza e Azem Hajdarit live tek faqja e Taulant Ballës

Hajdari po fliste për përgjegjësinë e klasës politike, fjalë që siç duhet i ka tërhequr vëmendjen edhe Ballës, që ka vendosur t'a transmetojë tek faqja e tij.
Featured image of article: Foto-Lajm/ “Na duhet një opozitë”, Rudina Hajdari, vajza e Azem Hajdarit live tek faqja e Taulant Ballës Taulant Balla, kryetar i grupit të PS dhe Rudina Hajdari, deputete

TIRANE– Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka publikuar në faqen e tij në Facebook seancën plenare të kësaj të enjteje.

Rrjeti fiksoi një moment kur pjesë e transmetimit u bë edhe Rudina Hajdari, deputetja e PD.

Balla, që prej 1 viti transmeton rregullisht seancën e plotë plenare, por kjo nuk është transmetuar njësoj në rrjetet sociale, që kanë nisur komentet lidhur me praninë e Hajdarit në faqen e deputetit socialist.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Deputetja Rudina Hajdari, transmetim live tek faqja e T.Balles

Ditën e sotme u mblodh Kuvendi, ku Kryeministri Edi Rama e përdori seancën e sotme për t’i bërë apel opozitës që të bashkojë zërin me mazhorancën për hir të negociatave me BE. Soreca i dorëzoi sot progres-raportin Ruçit dhe kërkoi që të bëhet më shumë punë për të bindur BE.

(F.g/dosja.al)

Një Koment në “Foto-Lajm/ “Na duhet një opozitë”, Rudina Hajdari, vajza e Azem Hajdarit live tek faqja e Taulant Ballës

  1. E te rrofsha topet o enver e ke bere kete popull specialisdt per spiunime e intriga.Aferim aferim te qofte buka e turkut e duvaja e kaurrit

Shto Koment