Virale

FOTO-LAJM/ Kryeministri Edi Rama me kollare “Revolution” në Kuvend

Rama ka zgjedhur një kollare ngjyrë blu me yje, ku shkruhej në gërma të qendisura me ngjyra fjala “Revolution”, “Revolucion”. Përse po flet?!
Featured image of article: FOTO-LAJM/ Kryeministri Edi Rama me kollare “Revolution” në Kuvend Edi Rama

TIRANE- Kryeministri Edi Rama njihet për pasionin e tij për veshjen dhe kombinimet e tij të shumta të ngjyrave. Kështu ka bërë edhe sot. Pak minuta para votimit në Kuvend të ndryshimeve Kushtetuese, përveç fjalës së gjatë për mbi 50 minuta në foltore, Rama iu lëshoi një mesazh kundërshtarëve.

Kësaj here, kishte zgjedhur një kollare ngjyrë blu me yje, ku shkruhej në gërma të qendisura me ngjyra fjala “Revolution”, “Revolucion”. Përse po flet Rama?!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Lajmi kryesor: S’ka më kohë! Sot Kuvendi kalon ndryshimet Kushtetuese për listat dhe koalicionet, parlamenti rikthehet në shtator

(F.g/dosja.al)

Shto Koment