Politike

FOTO-LAJM/ Gramoz Ruçi në Kuvend me “new look”, tregon aksesorin e ri teksa lexon fjalimin hyrës

Teksa mbante fjalën hyrëse në sesionin e ri dhe të fundit para zgjedhjeve parlamentare, Ruçi është shfaqur me një aksesor të ri. 
Featured image of article: FOTO-LAJM/ Gramoz Ruçi në Kuvend me “new look”, tregon aksesorin e ri teksa lexon fjalimin hyrës Gramoz Ruçi

TIRANË– Kryeparlamentari Gramoz Ruçi e ka nisur seancën plenare me një pamje të re. Teksa mbante fjalën hyrëse në sesionin e ri dhe të fundit para zgjedhjeve parlamentare, Ruçi është shfaqur me një aksesor të ri.

Gramoz Ruçi

Në foltore, teksa lexonte Ruçi ka treguar syzet e tij, duke dalë për herë të parë me to në publik për të lexuar fjalimin e tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: Rikthehet KUVENDI! Opozita ‘hallin’ tek deti, Rama zotohet: Sa të jem unë, s’ka cënim të interesave kombëtare. Na duhet ligji për presidentin dhe ‘anti-shpifja’

(k.m/dosja.al)

Shto Koment