PolitikeVirale

FOTO-LAJM: Fitorja e tretë ndryshon Ramën! Kryeministri rikthehet tek kostumet dhe këmisha, ‘harron’ veshjet sport

Ndryshe nga ç'jemi mësuar ta shohim se fundmi, në Ditën Botërore të Infermierëve, kryeministi është shfaqur me një look serioz, duke lënë pas bluzat tip "hoody" dhe kapelet që e shoqëronin në çdo dalje publike. 
Featured image of article: FOTO-LAJM: Fitorja e tretë ndryshon Ramën! Kryeministri rikthehet tek kostumet dhe këmisha, ‘harron’ veshjet sport Edi Rama

TIRANË– Kryeministri Edi Rama ndryshon stil pas fushatës dhe zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit. Ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim se fundmi, në Ditën Botërore të Infermierëve, kryeministi është shfaqur me një look serioz, duke lënë pas bluzat tip “hoody” dhe kapelet që e shoqëronin në çdo dalje publike. 

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por sot, numri një i maxhorancës është kthyer sërish tek kostimet dhe këmisha, duke zgjedhur ngjyrën gri që nuk është ndër të preferuarat e tij. Mbetet për t’u parë nëse do të jetë ky stili që do ta ndjekë në mandatin e tretë, apo sërish do të ketë të pandara “çitjanet”.


LAJMI KRYESOR: Dita Ndërkombëtare e Infermierëve/ Rama: Fëmijët e bluzave të bardha që kanë rënë në krye të detyrës, mbështetje nga shteti deri në moshën 18 vjeç! Ambasadorët Kim-Soreca shprehin mbështetje: SHBA dhe BE krah jush

(k.m/dosja.al)

Një Koment në “FOTO-LAJM: Fitorja e tretë ndryshon Ramën! Kryeministri rikthehet tek kostumet dhe këmisha, ‘harron’ veshjet sport

  1. Edhe pak e do dale me penevreke

Shto Koment