Aktualitet

VIDEO-LAJM/ Atentati në Shkozet, ja pamjet e makinës në kanal të prokurorit të plagosur Arjan Ndoja

Makina e Prokurorit Arjan Ndoja ka përfunduar në kanal dhe dyert janë ende të hapura.

DURRES- Dosja.al sjell foton e makinës së prokurorit Arjan Ndoja, i cili mbeti i plagosur mesditën e sotme në atentatin që ndodhi tek Mbikalimi i Shkozetit në Durrës.

Ndoja është i përfshirë në atentatin që ndodhi në mbikalimin e Shkozetit, ku një person ka humbur jetën. Identiteti i personit të pajetë ende nuk dihet.

Pasditen e sotme prokurori Arjan Ndoja ka mbetur i plagosur gjatë një atentati bashkë me dy persona të tjerë. Ndoja po udhëtonte me automjetin tip “Benz” i llojit fuoristradë me targa ‘AA 333 ZD’, pranë Mbikalimit të Shkozetit në momentin që persona ende të paidentifikuar kanë qëlluar me armë zjarri drejt makinës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Bashkë me Ndojan kanë mbetur të plagosur shoferi i prokurorit, Andi Maloku dhe prsoni tjetër që e shoqëronte, Aleksandër Laho. Laho njihet ndryshe edhe si Landi Muharremi dhe si “i tmerrshmi i Sukthit”.

(F.g/dosja.al)

Shto Koment