Virale

FOTO-LAJM/ Anila Denaj përtej kostumit të ministres, “rafting” me dy fëmijët dhe familjen

FOTO
Ministrja e finances dhe ekonomise, se bashku me familjen e saj kanë vendosur që të provojnë sportin e rafting dhe hydro speed në lumin Vjosa në qytetin e Përmetit.
Featured image of article: FOTO-LAJM/ Anila Denaj përtej kostumit të ministres, “rafting” me dy fëmijët dhe familjen Ministria e Financës dhe Ekonomisë Anila Denaj

PERMET– Ministria e Financës dhe Ekonomisë Anila Denaj së bashku me familjen kanë zgjedhur që përveç pushimeve në det, të provojnë dhe adrenalinë.

Kështu duke dalë nga kostumi zyrtar, Denaj ka vendosur që të provojë sportin e rafting dhe hydro speed në lumin Vjosa në qytetin e Përmetit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në fotot e publikuara nga faqja e organizatës që merret me këtë aktivitet shihet ministrja se bashku me familjen dhe profesionistët e rafting.

Ministria e Financës dhe Ekonomisë Anila Denaj

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment