Aktualitet

FOTO/ Ky është qytetari i cili futi makinën në sheshin ‘Skendërbej’, DËSHMIA e tij: Nuk po kuptoja se cfarë po ndodhte, i futa një cigare

Teksa është prangosur, përballë gazetarëve tha se nuk e kuptonte se çfarë po ndodhte. 
Featured image of article: FOTO/ Ky është qytetari i cili futi makinën në sheshin ‘Skendërbej’, DËSHMIA e tij: Nuk po kuptoja se cfarë po ndodhte, i futa një cigare Arben Mema

TIRANË– I riu i cili u fut me makinë në sheshin ‘Skëndërbej’ ka bërë të ditur për gazetarët se nuk e kuptonte se cfarë po ndodhte. Ai u fut me makinë në shesh dhe për disa sekonda bëri drift në mes të turmës. Momentet e tmerrit u filmuan nga qytetarët e pranishëm.

Teksa është prangosur, përballë gazetarëve tha se nuk e kuptonte se çfarë po ndodhte.

Nuk po kuptoja se cfarë po ndodhte, i futa një cigare– tha i riu i cili jeton në Kombinat në Tiranë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E RËNDË/ Shoferit i prishen frenat dhe hyn me makinë në sheshin Skënderbej, qindra qytetarë dhe fëmijë shpëtojnë në fije të perit, një djalë HERO neutralizoi situatën

(a.b)/dosja.al

Shto Koment