Sport

FOTO/ “Kujdes me dorën”, komenti “hot” i parukierit të Wanda Narës tërheq vëmendjen në foton e bashkëshortes së Icardit

Një foto e thjeshtë, por ajo që tërhoqi vëmendjen e ndjekësve të saj ishte komenti hot i floktarit të saj Kennys Palacios
Featured image of article: FOTO/ “Kujdes me dorën”, komenti “hot” i parukierit të Wanda Narës tërheq vëmendjen në foton e bashkëshortes së Icardit Wanda Nara dhe Mauro Icardi

FRANCË-Wanda Nara, showgirl-i argjentinas është gjithmonë pjesë e diskutimit edhe kur ajo nuk dëshiron vëmendje. Bashkëshortja e Mauro Icardi-t ka postuar një foto që i tregon të dy në natyre, me dedikimin: “Gaucho im”.

Komenti i floktarit të Wanda Nara-s

Një foto e thjeshtë, por ajo që tërhoqi vëmendjen e ndjekësve të saj ishte komenti hot i floktarit të saj Kennys Palacios: “Kujdes me dorën”, ka shkruar ai. Parukieri i menaxheres së argjentinasit iu referua faktit se ku ishte vendosur dora e Ëanda Narës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment