Virale

FOTO/ Krimineli më i bukur në botë rrëmben zemrat shqiptare, bën shqiponjën në mes të Zvicrës

Ai është fotografuar duke bërë simbolin shqiptar në një dyqan në Zvicër
Featured image of article: FOTO/ Krimineli më i bukur në botë rrëmben zemrat shqiptare, bën shqiponjën në mes të Zvicrës Jeremy Meeks

Jeremy Meeks identifikohet tashmë me nofkën si krimineli më i bukur në botë. Pas daljes nga burgu, ai ka zënë faqet e shumë mediave ndërkombëtare dhe me pamjen e tij ët veçantë u kthye nga kriminel në një super model.

Së fundmi Meeks ka tërhequr vëmendjen e të gjtihëve dhe ka ngrohur zemrat e shqiptarëve në Zvicër. Ai është fotografuar duke bërë simbolin e shqiponjës me duar në një dyqan make-upesh në Zyrih të Zvicrës.

Jeremy Meeks teksa ben simbolin shqiptar

Personi që qëndron krah tij është me origjinë shqiptare, ndërsa fotoja është publikuar nga shumë patriot të tij.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment