Virale

FOTO/ Krimineli më i bukur në botë rrëmben zemrat shqiptare, bën shqiponjën në mes të Zvicrës

Ai është fotografuar duke bërë simbolin shqiptar në një dyqan në Zvicër
Featured image of article: FOTO/ Krimineli më i bukur në botë rrëmben zemrat shqiptare, bën shqiponjën në mes të Zvicrës Jeremy Meeks

Jeremy Meeks identifikohet tashmë me nofkën si krimineli më i bukur në botë. Pas daljes nga burgu, ai ka zënë faqet e shumë mediave ndërkombëtare dhe me pamjen e tij ët veçantë u kthye nga kriminel në një super model.

Së fundmi Meeks ka tërhequr vëmendjen e të gjtihëve dhe ka ngrohur zemrat e shqiptarëve në Zvicër. Ai është fotografuar duke bërë simbolin e shqiponjës me duar në një dyqan make-upesh në Zyrih të Zvicrës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Jeremy Meeks teksa ben simbolin shqiptar

Personi që qëndron krah tij është me origjinë shqiptare, ndërsa fotoja është publikuar nga shumë patriot të tij.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment