Showbiz

Klea Huta has probleme gjatë shtatzënisë dhe kërkon ndihmë të menjëhershme: Keq puna, e dua me të shpejtë…

FOTO
Klea Huta ka një problem me shtatzëninë, dhe kërkon ndihmën e ndjekësve të saj…
Featured image of article: Klea Huta has probleme gjatë shtatzënisë dhe kërkon ndihmë të menjëhershme: Keq puna, e dua me të shpejtë… Moderatorja, Klea Huta.

TIRANË– Moderatorja dhe këngëtarja Klea Huta është në pritje të ëmbël, dhe nuk ka nguruar të flaës me ndjekësit për detaje të shtatzënisë. Ajo shpeshherë ka realizuar biseda me fansat e saj, ku tregon si po e përjeton këtë periudhë të ëmbël të jetës së saj.

Por, mesa duket përveç kënaqësive, moderatorja bukuroshe po has dhe vështirësi, teksa barku i saj rritet. Tashmë ajo nuk bën një gjumë të rehatshëm, dhe ka kërkuar ndihmë, për të gjetur një jastëk të përshtatshëm për gratë shtatzëna.

Postimi i Klea Hutës.

“Kush ma gjen këtë jastëk, përveç amazon/E-bay, e dua më shpejt. Keq puna”– shkruan Klea Huta në një postim në rrjete sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Çifti Klea Huta dhe Elgit Doda së shpejti do të bëhen prindër të një djali.

R.L/Dosja.al

Shto Koment