Argetim

Foto/ Këto janë xhinset perfekte, për stinën e vjeshtës!

Modelet më "in" janë  stili boyfriend, të ngushta pas trupit, por jo vetëm.Shikoni të gjitha modeleet në galerinë më sipër.

TIRANË- Pantollonat xhinse janë janë gjithmonë materiali i preferuar i të gjithëve për t’u veshur. Kjo sepse nuk del kurrë nga moda, kombinohen lehtë dhe rrinë mjaft bukur në trup.

Por përveç kësaj modelet ndryshojnë çdo stinë, dhe çdo vit.

Sot në këtë artikull Dosja.al do t’iu tregojë disa nga modelet më fantastike të pantollonave që mund t’i vishni gjatë vjeshtës e të dukeni bukur e ndiheni komode.

Modelet më “in” janë  stili boyfriend, të ngushta pas trupit, por jo vetëm.Shikoni të gjitha modeleet në galerinë më sipër.

A.C/Dosja.al

Shto Koment