Aktualitet

(FOTO) Jep urdhëra për qytetarët por nuk i zbaton vetë! Pa maskë dhe ngjitur me mikeshën e saj, Ekspertja e Komitetit Teknik, Mira Rakacolli ‘kapet mat’ pa maskë në kryeqytet

Rakacolli është shfaqur pa maskë në rrugët e kryeqytetit. Në foton e bërë publike nga 'JOQ' mjekja shihet në krah të një zonje tjetër e cila ndryshe nga mjekja mban maskë. 
Featured image of article: (FOTO) Jep urdhëra për qytetarët por nuk i zbaton vetë! Pa maskë dhe ngjitur me mikeshën e saj, Ekspertja e Komitetit Teknik, Mira Rakacolli ‘kapet mat’ pa maskë në kryeqytet Mira Rakacolli

TIRANË– Mira Rakacolli, ekspertja e shëndetësisë e cila është në krye të Komitetit të Ekspertëve të cilët lajmërojnë çdo javë për masat e reja që vendosen kundër Covid, duket se nuk i merr shumë për bazë këshillat që vetë përcjell.

Rakacolli është shfaqur pa maskë në rrugët e kryeqytetit. Në foton e bërë publike nga ‘JOQ’ mjekja shihet në krah të një zonje tjetër e cila ndryshe nga mjekja mban maskë.

Mira Rakacolli

Mos ndoshta shprehja: Bëj si them unë por mos bëj si bëj unë, është ‘motoja’ e Rakacollit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mbetet për tu parë se si do jetë reagimi i mjekes!

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment