Sport

FOTO/James Rodriguez u transferua te Everton, urimin më të bukur lojtari e merr nga pornostarja e njohur

Ajo që bie në sy është një koment me “emoji” nga aktorja e famshme e industrisë së filmave për të rritur, Kendra Lust
Featured image of article: FOTO/James Rodriguez u transferua te Everton, urimin më të bukur lojtari e merr nga pornostarja e njohur James Rodriguez dhe Kendra Lust

ANGLI-Pas më shumë se 5 vjet te skuadra e Real Madrid, mes shumë huazimesh, James Rodriguez është përfundimisht një lojtar i Everton. Pas prezantimit te klubi anglez, kolumbiani ka marrë urime të shumta nga tifozët për këtë aventurë të re.

Postimi i Everton

Por, në postimin e bërë nga skuadra e Everton,aty ku futbollisti kolumbian shfaqet me fanellën e klubit anglez, bie në sy edhe një koment me “emoji” nga aktorja e famshme e industrisë së filmave për të rritur, Kendra Lust. Ajo e fundit ka shprehur gjithnjë admirimin për ish-futbollistin e Real Madrid.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment