Showbiz

FOTOT/ Unike dhe plot ngjyra, këto janë modelet më të bukura nga java e modës në Londër

Në koleksionet e shfaqura shihen kombinimet unike të shumë ngjyrave, më tepër te fustanet e gjatë dhe kostume.  

LONDËR- Sezoni shumë unik pranverë-verë 2021, ka shfaqur shumë veshje të reja, gjatë javës  së modës në Londër.

Shfaqet e rregullta të pasarelave mund të mos zhvillohen, për shkak të situatës së virusit, por dizajnerat po kërkojnë mënyra të reja për të prezantuar koleksionet e tyre.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në koleksionet e shfaqura shihen kombinimet unike të shumë ngjyrave, më tepër te fustanet e gjatë dhe kostume.

(k.a/dosja.al)

Shto Koment