Sport

FOTO/ Inter humbi derbin, partnerja e Lautaro Martinez e ngushëllon kështu futbollistin argjentinas

Agustina Gandolfo e cila numëron 700 mijë ndjekës në llogarinë e saj mahniti me foton e fundit pasi Gandolfo është shtatëzënë dhe tregoi barkun që po i formohet
Featured image of article: FOTO/ Inter humbi derbin, partnerja e Lautaro Martinez e ngushëllon kështu futbollistin argjentinas Lautaro Martinez dhe Agustina Gandolfo

ITALI-Nata e së shtunës nuk ishte e mirë për Interin që humbi derbin por edhe për Lautaro Martinez i cili ishte në hije pothuajse gjatë 90 minutave. Pavarësisht kësaj, sulmuesi argjentinas është ngushëlluar me foton e partneres që ka postuar në Instagram.

Agustina Gandolfo

Agustina Gandolfo e cila numëron 700 mijë ndjekës në llogarinë e saj mahniti me foton e fundit pasi Gandolfo është shtatëzënë dhe tregoi barkun që po i formohet. Në foton e publikuar partnerja e lojtarit shkruan. “Le të kalojë koha sa më shpejt”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment