Showbiz

FOTO/ I arrestuan mikun me të cilin kaloi natën, Ivës nuk ia ndjen për ‘Zogun e Tiranës’, kënaqet me palestër, çokollata e luleshtrydhe

Pothuajse 15 orë pas arrestimit të Hermes Nikajt, mikut të saj me të cilin kaluan edhe natën bashkë në një nga klubet e Tiranës, Aliko nuk ka bërë asnjë reagim në rrjetet sociale në lidhje me këtë gjë.
Featured image of article: FOTO/ I arrestuan mikun me të cilin kaloi natën, Ivës nuk ia ndjen për ‘Zogun e Tiranës’, kënaqet me palestër, çokollata e luleshtrydhe Hermes Nikaj dhe Iva Aliko

TIRANË– Iva Aliko, e njohur ndryshe për publikun si ish-e dashura e deputetit kosovar shfaqet krejtësisht e pashqetësuar në rrjetet sociale.

Pothuajse 15 orë pas arrestimit të Hermes Nikajt, mikut të saj me të cilin kaluan edhe natën bashkë në një nga klubet e Tiranës, Aliko nuk ka bërë asnjë reagim në rrjetet sociale në lidhje me këtë gjë.

Iva vijon të bëjë postime nga përditshmëria e saj, si nga palestra dhe ashensori. Ndërkohë në një tjetër foto, modelja bën me dije se po shijon një krep me çokollatë, banana dhe luleshtrydhe.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Hermes Nikaj u arrestua bashkë me tre persona të tjerë pas një hetimi për shfrytëzim dhe ushtrim prostitucioni në qendrat estetike dhe klubet e natës. Nga grupi në të cilin bënte pjesë Nikaj ofrohej edhe shërbimin eskortë dhe seks në grup. Dosja.al mësoi se Nikaj ishte në një dhomë hoteli në autostradë me një 47-vjeçar nga Mamurrasi në momentin që është arrestuar.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment