Showbiz

FOTO/Humbja në stadiumin e ri, Greg Rama: Fituesi i vërtetë i mbrëmjes ishte Zaho… (vogëlushi me kollare)

Me një emoji që simbolizon ‘heqjen e syrit të keq’, Greg Rama shkruan: This night’s true winner, teksa shihet që e kap nga faqet vëllain e vogël, që është i veshur me kollare.
Featured image of article: FOTO/Humbja në stadiumin e ri, Greg Rama: Fituesi i vërtetë i mbrëmjes ishte Zaho… (vogëlushi me kollare) Greg Rama dhe Zaho

TIRANË- Djali i madh i kryeministrit Edi Rama, Greg Rama shkruan në rrjetet sociale se fituesi i vërtetë i ndeshjes “Shqipëri-Francë”, që u luajt mbrëmjen e djeshme në stadiumin ‘Air Albania’, ishte Zaho Rama.

Me një emoji që simbolizon ‘heqjen e syrit të keq’, Greg Rama shkruan: This night’s true winner, teksa shihet që e kap nga faqet vëllain e vogël, që është i veshur me kollare.

Postimi i Greg Ramës:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ajo që s’kuptuam mirë ishte se çfarë fitoi Zaho mbrëmë…megjithatë vazhdojmë.

Franca mundi mbrëmë Shqipërinë me rezultatin 2 me 0. Edhe pse në një impiant të ri, Shqipëri nuk mund të bënte asgjë më shumë ndaj kampionëve të botës të cilët domunuan të gjithë ndeshjen. Edy Reja shfrytësoi të tre zëvendësimet, duke larguar, Lenjanin, Qosen dhe Hysaj, por sërish loja ndryshoi pak. Memushaj, Roshi dhe Trashi i dhanë pak frymë lojës, por nuk mund të bënin asgjë, pasi porta e gjelave ishte e padepërtueshme.

(F.g/dosja.al)

Shto Koment