Bota

FOTO/ Hiqej si shtatzënë, por brenda barkut kishte kokainë, arrestohet trafikantja në Brazil…

Sipas mediave, gruaja emri i të cilës nuk bëhet me dije kishte zgjedhur që drogën ta fuste brenda një shalqiri, të cilin e kishte futur poshtë rrobave për t’u shtirur si shtatzënë.
Featured image of article: FOTO/ Hiqej si shtatzënë, por brenda barkut kishte kokainë, arrestohet trafikantja në Brazil… Pamje nag ngjarja

BRAZIL- Një grua në Brazil është arrestuar për trafik kokaine, por mënyra sesi ajo kishte zgjedhur ta transportonte ishte e zgjuar, ndonëse jo aq sa për t’i shpëtuar oficerëve të policisë. Sipas mediave, gruaja emri i të cilës nuk bëhet me dije kishte zgjedhur që drogën ta fuste brenda një shalqiri, të cilin e kishte futur poshtë rrobave për t’u shtirur si shtatzënë.

Ndërkohë, policia, pasi kishin marrë informacione për një sasi kokaine që po trafikohej dhe kishte nisur kërkimet, duke bërë të mundur arrestimin e gruas në një stacion autobusësh në Sao Paulo.

Bëhet e ditur se në  total, brenda barkut të rremë, gruaja kishte futur rreth 2 kilogramë kokainë. Fotot u shpërndanë në rrjetet sociale, për të vlerësuar “imagjinatën pa kufij” të gruas.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ajo ka treguar se drogën e kishte marrë në Paraguai dhe ishte paguar 100 dollarë për ta çuar në Rio de Zhaneiro.

(k.a/dosja.al)

Shto Koment