Aktualitet

Foto/ Gruaja që nuk dorëzohet, me duart e lidhura, ajo ngujohet në katin e tretë të banesës që rrezikon t’ja shembin

Me duart e lidhura, gruaja qëndron në këmbë dhe vijon rezistencën e saj për mos lejimin e shembjes së banesës.
Featured image of article: Foto/ Gruaja që nuk dorëzohet, me duart e lidhura, ajo ngujohet në katin e tretë të banesës që rrezikon t’ja shembin Gruaja ne Astir

TIRANË– Një grua ka treguar se nuk ka ndërmend ta lejojë IKMT-në që të shembë shtëpinë e saj. siç shihet edhe në disa foto të oublikuara nga Faxëeb, gruaja është ngujuar në katin e trëtë të banesës së saj.

Me duart e lidhura, gruaja qëndron në këmbë dhe vijon rezistencën e saj për mos lejimin e shembjes së banesës.

Ndërkohë që IKMT-ja ka nisur shembjen e banesave sot në Astir. Në spitalin e Traumës kanë mbërritur 3 efektivë policie dhe katër banorë të kësaj zone që kanë mbtur të plagosur. Banorët janë lënduar pas përdorimit të gazit lotsjellës nga efektivët e ndërsa këta të fundit janë sulmuar me gurë nga qytetarët.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mbi dhjetë persona janë shoqëruar, mes tyre edhe pedagogu Ervin Goci, i cili ka shkuar në mbështetje të banorëve.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment