Aktualitet

FOTO-GALERI/ Nis “operacioni” fshesa në Tiranën e “kuqe”, baret dhe restorantet bëhen gati për klientët e parë. Larg e larg prej koronës

Siç shikohet dhe nga fotot e publikuara nga LSA rrugët dhe trotuarët e Tiranës janë të mbushura plot, si një shenjë që gjithçka po i kthehet normalitetit.

Tirana vazhdon të ketë numrin më të lartë të infektuarëve me COVID-19 dhe mbetet një zonë e kuqe, por kjo gjë duket se nuk është problem për qytetarët, të cilët kanë filluar t’i kthehen normalitetit.

Siç shikohet dhe nga fotot e publikuara nga LSA rrugët dhe trotuarët e Tiranës janë të mbushura plot, si një shenjë që gjithçka po i kthehet normalitetit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Duket që dhe pronarët e lokaleve po përgatiten për hapjet e bizneseve të tyre duke dezinfektuar ambientet e tyre për të pritur klientët e tyre më 18 maj ditë dhe kur do hapen dhe baret.

(D.K/Dosja.al)

Shto Koment