Aktualitet

FOTO-GALERI/ Nga Tinka Kurti, Margarita Xhepa, Dhimitër Anagnosti tek Alfred Moisiu e Aleksandër Meksi, kush janë personalitetet që u vaksinuan sot

Në fotot e shkrepura nga LSA, shihen teksa ata kanë marrë vaksinën dhe qëndrojnë në pritjen e sigurisë prej 30 minutash, siç e kërkon protokolli, për të evituar çdo efekt anësor të rëndë që mund të japë vaksina.

TIRANE– Sot, e diel (21 shkurt), u vaksinuan në Air Albania 24 personalitete dhe 56 të moshuar të zakonshëm kundër COVID19. Ata morën dozën e parë të mbrojtjes kundër virusit me vaksinën Pfizer. Në fotot e shkrepura nga LSA, shihen teksa ata kanë marrë vaksinën dhe qëndrojnë në pritjen e sigurisë prej 30 minutash, siç e kërkon protokolli, për të evituar çdo efekt anësor të rëndë që mund të japë vaksina. Në pamje shihen aktoret Tinka Kurti, Margarita Xhepa, regjizorët Pirro Milkani, Dhimitër e Roza Anagnosti. Por s’mungojnë as politikanët Alfred Moisiu dhe Aleksandër Meksi.

Ndiqni fotogalerinë si më sipër:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(F.g/dosja.al)

Shto Koment