Bota

FOTO-GALERI/ Alkool dhe turma të mëdha njerëzish, britanikët nuk e përmbajnë veten, shfrenohen në rrugët e qyteteve pas heqjes së kufizimeve

Në fotot e publikuara nga mediat angleze shihen të rinjtë të shumtë që jamë mbledhur turma-turma duke festuar dhe pirë alkool, për heqjen e masave anti-Covid. 

ANGLI- Heqja e kufizimeve anti-Covid ka bërë që britaniket të mos e përmbajnë veten nga të festuarit.

Në fotot e publikuara nga mediat angleze shihen të rinjtë të shumtë që jamë mbledhur turma-turma duke festuar dhe pirë alkool, për heqjen e masave anti-Covid. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(I.A/dosja.al)

Shto Koment